Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

prawnik Zielona góra, szukam

prawnik Zielona góra, szukam

Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Zielonej Góry, który zajmuje się sprawami dla firm jak i sprawami klientów indywidualnych? Czekam Na jakieś propozycje.

Limer333

Posty: 1

 
Mnie w rozwodzie i odszkodowaniu pomogła kancelaria adwokacka z Zielonej Góry, która ma ofertę na https://twoja-kancelaria.pl. Sprawdźcie sami, jakie mają usługi. Zawsze są gotowi do pomocy. Przygotowują się bardzo rzetelnie do prowadzenia każdej naszej sprawy.

Black_Riot

Posty: 10

 
Trzeba szukać, dzwonić albo odwiedzać prawników osobiście. Wtedy odszukamy takich prawników, jacy na swojej pracy niezwykle dobrze się znają i co znaczące są chętni do pomocy dla nas.

TomekK

Posty: 6

 
Prawnicy są niezmiernie potrzebni, ale niestety mnóstwo osób z ich usług nie korzysta. Popatrzcie jak wyglądałoby podpisywanie umów gdybyśmy chodzili z prawnikami? Mnóstwo osób do obecnie płaci za to, że nie doczytali umowy. Mnóstwo to przecież by nas nie kosztowało, ale za to można byłoby niezmiernie sporo pieniędzy zaoszczędzić. Należałoby o tym pomyśleć.

12erBis

Posty: 3

 
U mnie różnie było, jeśli chodzi o prawników. Wszystko zależne jest od tego czy rzeczywiście chcą pomóc czy nastawieni się tylko na zysk. Czasem trzeba porównać kilka przeróżnych propozycji i wtedy wiemy, którą z nich wybrać dla siebie. Im ważniejsza sprawa tym bardziej trzeba się będzie skupić bardzo fachowego prawnika.

wiesław11

Posty: 5

 
Korzystałem z pomocy prawnika, ale tutaj raczej chodziło o porady. Wtedy jest o wiele łatwiej. W przypadku trudniejszych spraw stawia się zawsze na doświadczenie.

namok

Posty: 11

 
Dobrze trzeba wybierać prawnika żeby nie było problemów. Wiem, bowiem znajomy współpracował kiedyś z kimś, kto tylko miał olbrzymie stawki, natomiast efektów jego pracy za mnóstwo nie było. Na nieszczęście, natomiast taka jest rzeczywistości, wobec tego szukajcie dokładnie, analizujcie opinie i dopiero na końcu wybierajcie kogoś, kto jest dla Was stosowny.

Kilimar45

Posty: 23

 
Osobiście korzystałem już z kancelarii adwokackiej w Zielonej Górze i jestem niezmiernie zadowolony. Z tego, co pamiętam mieli ofertę dla klientów indywidualnych i dla firm. Muszę poszukać dokumentów, które od nich miałem to Wam prześle konkretne na nich namiary.

Black_Riot

Posty: 4

 
Dobrze trzeba wybierać prawnika żeby nie było problemów. Wiem, bo znajomy współpracował kiedyś z kimś, kto tylko miał duże stawki, ale efektów jego pracy za wielu nie było. Niestety, ale taka jest rzeczywistości, dlatego szukajcie dokładnie, analizujcie opinie i dopiero na końcu wybierajcie kogoś, kto jest dla Was odpowiedni.

Jasio234

Posty: 6