Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

białe panele, gdzie szukać ?

białe panele, gdzie szukać ?

Słyszałem ostatnio idealne opinie na temat paneli Quick Step i szukam ich potwierdzenia również u innych ludzi.

Fanatyk

Posty: 1

 
To oczywiste, że na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce łatwiej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

pawel253

Posty: 3

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek różnych wzorów, z których większość imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, ale mają wiele innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

namok

Posty: 4

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek różnych wzorów, z jakich większość imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, ale mają mnóstwo innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
O panelach Quick Step poczytasz więcej na stronie: http://panelepodlogowe.info.pl. Rzetelne, sprawdzone informacje o wszelkiego rodzaju materiałach na podłogi.

reavan

Posty: 7

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele wymagają więcej pracy na co dzień, ale z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

dariuszzz

Posty: 6

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Jajcar4

Posty: 2

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, że są wykonane z winylu. Panele podłogowe to świetna sprawa!

simeone

Posty: 8

 
To doskonały wybór. Panele Quick Step cieszą się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, bo są bardzo dobrze wykonane i spasowane.

bosss23

Posty: 5

 
To znakomity wybór. Panele Quick Step radują się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, albowiem są niezwykle dobrze wykonane i spasowane.

Black_Riot

Posty: 4