Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Vhs na dvd, jaka firma

Vhs na dvd, jaka firma

Witam.

Posiadam pamiątkę po mojej babci w postaci zapisanej z nią wypowiedzi. Bardzo lubię wracać myślami do czasów gdy był jeszcze wśród żywych. Co zrobić, gdzie się udać jeśli chce się przeprowadzić przegrywanie vhs?

irecki67

Posty: 19

 
Hej. Ale to szkoda wielka. Ja uwielbiam oglądać właśnie filmy z takich różnych wydarzeń. Ostatnio nawet na spotkaniu po latach klasy z liceum oglądnęliśmy taki film wspólnie, było dużo śmiechu i dużo łez nim spowodowanych. To niesamowite jak się pozmienialiśmy.

Gdzie333

Posty: 28

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ odnalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się iż odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa albowiem przecież dziś to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

lunatyx

Posty: 16

 
Witam.

Może ja wam pomogę, sama byłam w kropce jak szukałam takiej firmy, lecz na szczęście przeszukując Internet trafiłam na link http://wyrzucvhs.org.pl i można powiedzieć iż kłopot mi się sam szybko rozwiązał. Może komuś jeszcze ten link pomoże.

Ja polecam.

Waldipp

Posty: 34

 
Hej. Oryginalny prezent dla rodziców w postaci ich filmu z ich wesela jest rzeczywiście super. Naprawdę ja też wypróbowałam i polecam szczerze. Nawet sobie nie wyobrażacie którą radość to im sprawiło.

qiuxueluck

Posty: 34

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Obecnie wiem iż lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

Worms

Posty: 21

 
Dzień dobry. Odważny jesteś bowiem ja to się dobrze zastanawiam czy w ogóle być przy żonie jak będzie rodzić. Boję się że nie podołam a to dopiero będzie gigantyczny wstyd. Nie chciałbym żeby się ze mnie później śmiano.

DobreRADY

Posty: 23

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy jaka miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami ludzi na forum. Skorzystałam z firmy, którą zachwalały zwykłe osoby na generalnie dostępnym forum. Nie mam troszkę zaufania do opinii na stronach firm, boję się iż mnoga one być pisane poprzez same firmy.

Morchepl

Posty: 27

 
Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest odpowiednia i rzetelna. Pomóżcie bo się boję że stracę tak ważny film moich bliskich.

repta32

Posty: 23

 
Cześć. Chyba na dobre forum trafiłem bo właśnie ma problem ze starym nagranym filmem. Potrzebuje go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video bo myślałem że już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

Peleczek3

Posty: 29