Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Czy ciężko kupić tuner cyfrowy ?

Czy ciężko kupić tuner cyfrowy ?

Czy jest tu ktoś kto jest w stanie wytłumaczyć mi różnicę pomiędzy tunerem naziemnym a cyfrowym? Pytam ponieważ nie wiem który najlepiej wybrać.

karmelaniolek

Posty: 5

 
Moim zdaniem tuner naziemny to najlepsze rozwiązanie jeśli chcesz oglądać tylko podstawowe programy. Ja osobiście nie posiadam wykupionego żadnego pakietu i korzystam jedynie z tunera i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany z niego.

Bialy_Wilkos

Posty: 31

 
W mojej opinii czujniki parkowania są zwłaszcza przydatne jeżeli parkujesz w nocy w miejscach w których nie ma należytego oświetlenia i nie widać tego co jest za Tobą.

cr7

Posty: 11

 
Moim zdaniem na naszych polskich drogach rejestrator samochodowy jak najbardziej ma sens i polecam Ci jak najbardziej jego zakup w dobrym sklepie.

raptofil

Posty: 19

 
Osobiście tunery naziemne polecam Ci kupować w sklepie: http://www.cybertronik.pl/Tunery-Naziemne-DVB-T-c3195 ze względu na bardzo fachową obsługę klienta.

DDrZibior

Posty: 30

 
Sam czujników parkowania używam od bardzo długiego czasu i jak najbardziej polecam je wszystkim początkującym kierowcom, którzy jeszcze nie mają wyczucia auta.

Pendrzeec

Posty: 16

 
Moim zdaniem uchwyt antenowy jest możliwy do kupienia w tak niskiej cenie, że jak najbardziej warto w niego zainwestować. Dzięki uchwytowi możliwe jest naprawdę stabilne zamontowanie anteny. Dodatkowo nie przechyli się ona nawet podczas bardzo silnego wiatru.

dobres34

Posty: 8