Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Szybki hosting www

Szybki hosting www

Gdzie można wyhaczyć tanie certyfikaty SSL Rapid ? Widzę, że dużo jest tych ofert i trudno się w końcu połapać. Gdzieniegdzie ceny dochodzą nawet do 150 zeta, trochę drogo;/

MBsmoke

Posty: 19

 
Dobry indywidualny, prosty do zapamiętania adres strony to już połowa sukcesu:P

Jak widzę jak niektórzy tytułują swoje serwisy to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Naprawdę warto trochę nad tym pomyśleć. Niby niuans ale ważny.

esdoen1

Posty: 27

 
Jak sobie patrzę na większość ofert to jest rozbój w biały dzień i tyle w temacie. Odnowienie domeny za 120 złotych – a takie oferty można spotkać to śmiech na sali.

Ronek

Posty: 39

 
Tak sobie myślę nad tym, czy by nie założyć strony dla swojej firmy. Już się z tym miotam od roku. Trochę się boję, że sobie z prowadzeniem takiej witryny nie poradzę;/

HalskiPol

Posty: 32

 
Jeśli chodzi o IT na dobrym poziomie, to dużo ciekawych rozwiązań z myślą o biznesie znalazłem na stronie redmarker.pl. Wykupiłem sobie od nich sklep online z hostingiem na rok za niecałe trzy tysiące. Trudno znaleźć równie tanią ofertę. Dużo zyskują na tym, że mają swój silnik.

Marti

Posty: 25

 
Ja poszedłem za namową znajomego i skorzystałem z oferty firmy redmarker.pl w zakresie rejestracji domeny.pl. Za przedłużenie biorą 59 zł netto więc wyjątkowo mało. Mają też sporo fajnych rabatów dla stałych klientów i program współpracy b2b.

Aleksandeeer

Posty: 30

 
Znalazłem dość tanią ofertę na rejestrację i przedłużenie domeny na https://redmarker.pl. Ja tutaj płacę 59 złotych netto, więc jak sobie porównasz z innymi ofertami to wyjątkowo mało.

Jajecko

Posty: 29

 
Wkurza mnie, że w przypadku domeny, czy hostingu często firmy robią tak, że inną cenę dają na pierwszy rok, a inną (wyższą) później...nieuczciwe podejście...

Peleczek3

Posty: 29