Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

tanie i wydajne dedykowane serwery VPS

tanie i wydajne dedykowane serwery VPS

Cześć, potrzebuję hostingu w rozsądnej cenie pod serwis z dużym ruchem (około 10 k. wejść dziennie). Zależy mi też na stałym dostępie do serwerów, no i żeby te serwery żyły cały czas.

ernest00

Posty: 16

 
Powyższa oferta jest całkiem całkiem. Sam korzystałem z serwerów w chmurze i rzeczywiście są bardzo wydajne. Cena rzeczywiście jest bardzo przystępna.

michrz

Posty: 20

 
Pokaż mi swój serwer a powiem Ci kim jesteś Powyższa oferta rzeczywiście daje Ci stabilizację, bo masz cały czas dostęp do serwerów. Często firmy hostingowe nie dopuszczają klienta do serwerów żeby ukryć ich wady. Tutaj masz pełną transparentność, więc to mówi samo za siebie.

mati

Posty: 26

 
Jakoś nie mam przekonania do VPSów, ale mimo wszystko ta cena powinna być dla Ciebie decydującym czynnikiem. Bardzo ważnym jest stały dostęp do serwerów, a tutaj masz go umownie zagwarantowany, więc to duży plus tej firmy.

wisła1905

Posty: 5

 
Serwery w chmurze są naprawdę niedoceniane. W tej cenie to wręcz super okazja. Samej firmy nie znam bezpośrednio, ale taka oferta kusi.

sara22

Posty: 15

 
Coraz ciężej jest znaleźć oferty korzystne cenowo i zarazem dające stabilność serwerów. Wszystko przez to, że na rynku pojawiają się firmy hostingowe oferujące, za przeproszeniem, syf w taniej cenie. Tutaj cena jest rzeczywiście proporcjonalna do jakości usług, więc to duża zaleta.

eGall

Posty: 28

 
Skoro chcesz stawiać stronę z dużą bazą danych wrażliwych, to powinieneś postawić przede wszystkim na ochronę danych. Tutaj rzeczywiście masz gwarantowane bezpieczeństwo danych, a cena jest co najmniej korzystna.

Smaczek34

Posty: 24

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z tych propozycji. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.

Fifczak90

Posty: 21

 
Skoro mówisz, że masz duży ruch, to koniecznie musisz zmienić hosting. Tutaj polecam Ci konkretną firmę, naprawdę sprawdzoną: www.microhost.pl Bardzo tanio, a do tego oferta zawiera domeny polskie i zagraniczne.

AlU

Posty: 16

 
Nikt Cię do wyboru firmy hostingowej nie zmusza, ale ilość wejść na Twoją stronę na pewno zmusza Cię do wejścia na stabilne serwery. Oprócz ceny dużym plusem powyższej oferty jest jej bogactwo. Naprawdę masz z czego wybierać.

Imie23

Posty: 18