Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Możecie polecić mi jakąś kancelarię w Krakowie

Możecie polecić mi jakąś kancelarię w Krakowie

Hej, Potrzebuje dobrego radcy prawnego, który zajmuje się sprawami rodzinnymi i będzie w stanie mi pomóc w kwestii walki o opiekę nad dziećmi pod rozwodzie. Jeśli ktoś z Was jest po takiej sprawnie i możecie jakiegoś prawnika dobrego polecić to będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi w tym zakresie. Najlepiej kogoś kto właśnie w takich sprawach się specjalizuje i będzie można liczyć na jego pomoc.

Kruczek23

Posty: 1

 
W walce z ubezpieczycielami na pewno nie będzie łątwo więc w miarę możliwości staraj się jednak szukać kancelarii, która się tym zajmuje i pomoże Ci w takiej sprawie, inaczej może być trudno uzyskać pozytywny wyrok o odszkodowanie. Ubezpieczyciele robią obecnie wszystko by uniknąć płacenia odszkodowania więc warto o tym pamiętać jak będziesz szukał dla siebie pomocy prawnej.

Lesny

Posty: 9

 
Uważam, że warto będzie zwrócić uwagę na tych prawników, którzy wyspecjalizowali się w kwestiach związanych z odszkodowaniami. Tutaj często liczą się niuanse, by ta walka z prawnikami firm ubezpieczeniowych była skuteczna więc też dla siebie trzeba wybierać prawnika, który będzie w stanie tak działać, że ta skuteczna wal

namok

Posty: 3

 
Akurat przy kwestiach z kredytami frankowymi to doświadczenie po stronie prawników będzie bardzo istotne i nie można tych kwestii lekceważyć. Warto szukać kogoś kto będzie w stanie taką sprawę poprowadzić i będzie miał na tym polu doświadczenie. Prawnicy, którzy się w tym wyspecjalizowali bardzo często idą dalej w tym kierunku i faktycznie ta ich obsługa jest na wysokim poziomie.

okrzemek

Posty: 13

 
Potwierdzam, że jeśli chodzi o te kwestie, które odnoszą się do tematyki związanej z prawem bankowymi i kredytami frankowymi to warto mieć prawników z doświadczeniem, którzy się w tym wyspecjalizowali. Może mieć to istotne znaczenie dla tego jaki będzie wynik sprawy. Banki mają silną reprezentację prawną wiec będzie trzeba także w swoich działaniach w miarę możliwości próbować im się przeciwstawić swoimi działaniami.

matek562

Posty: 11

 
Jeśli chcesz się starać o opiekę nad dziećmi to warto będzie szukać kogoś kto faktycznie ma doświadczenie w takich sprawach i będzie w stanie je na odpowiednim poziomie poprowadzić. Uważam, że to dość istotna kwestia bo doświadczenie prawników w takich sprawach ma bardzo często duży wpływ na to jakie jest ostatecznie rozstrzygnięcie, warto więc z takiej pomocy skorzystać.

Marioleczka

Posty: 3

 
Faktycznie jeśli chodzi o doświadczenie po stronie kancelarii na Grodzkiej to polecam ich pomoc w sprawach cywilnych. Sprawa rozwodowa przeprowadzona w profesjonalny sposób, świetne podejście do tematu i próba indywidualnego szukania najlepszych rozwiązań dla danego klienta. Polecam jeśli będziecie szukali prawników to można będzie na ich pomoc liczyć.

Hinterrr

Posty: 5

 
Ubezpieczyciel mocno próbują walczyć z koniecznością wypłaty odszkodowań więc na tym polu warto mieć kogoś kto będzie w stanie się tym zająć więc jak potrzebujesz prawnika to szukaj kogoś kto się zajmuje odszkodowaniami dłuższy czas i będzie to szansa na to, że ta pomoc prawna będzie skuteczna i uda się z ubezpieczycielem wygrać. Na pewno nie jest to łatwe, ale tez nie jest to niemożliwe do zrobienia.

Grabow12

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że jak poszukasz dobrych prawników to będziesz miał gwarancje poprowadzenia sprawy na wysokim poziomie i tym samym szansa na to, by uzyskać opiekę nad dziećmi będzie łatwiejsza. Warto mieć to na uwadze, ponieważ takie sprawy bardzo często są trudne i tutaj odpowiednie doświadczenie prawników może mieć bardzo duże znaczenie, warto więc takiej kancelarii szukać.

adam_r

Posty: 3