Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kolonie legnica, znacie ?

kolonie legnica, znacie ?

Organizowane są poprzez jakąś firmę obozy w Legnicy? Chodzi mi o firmę z tego miasta jaka się na tym bardzo dobrze zna.

dobres34

Posty: 2

 
Według mnie samodzielnie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Lepszy będzie jakiś instruktor.

zoferek

Posty: 31

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

Black_Riot

Posty: 9

 
Nie przepadam za wodą, natomiast naprawdę dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, albowiem to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, natomiast jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

Misiek4

Posty: 25

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To fachowcy od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

MShR

Posty: 9

 
U nas moja żona umie pływać, niemniej jednak ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, albowiem to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeżeli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

atomek_25

Posty: 16

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem rzeczywiście zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dziś pływała o mnóstwo lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, albowiem nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

labuh

Posty: 3