Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

dobry chirurg

dobry chirurg

Znacie jakiegoś lekarza, który zajmuje się w Świętokrzyskim operacjami na żylakach? Mam z tym spory problem, ciągle się rozwijający a kompletnie nie mam nikogo kto mógłby się ewentualnie tym zająć i może zrobić jakąś operację? Wszyscy ciągle się boją, ciągle jakiś problem z tym jest, nikt się zabiegu nie chce podejmować.

Jojojo4

Posty: 1

 
Wiem niestety, że zakrzepica żył głębokich to wyrok na całe życie. Chorobę można jedynie opanować, ale na lekach trzeba być non stop :( Często też wykonuję USG Doppler w Krakowie, żeby być pewną, że nie zrobiły się nowe zakrzepy.

irek1981

Posty: 23

 
No to chyba nie chodzi tylko o leczenie miażdżycy w Krakowie, ale o inne schorzenia jak na przykład chromanie przestankowe. Bębnią o profilaktyce, badaniach itp., a jak co do czego przychodzi to trzeba czekać miesiącami na wizytę. Jeszcze gorzej wygląda sprawa, jeśli chodzi o publiczną diagnostykę :(

khazdul

Posty: 5

 
Nie orientuję się, jaki chirurg naczyniowiec w Kielcach jest dobry, a siostra potrzebuje wizyty. Koniecznie prywatnie, bo to poważna już zaawansowana choroba niedokrwienna. Pomożecie?

Hunka

Posty: 2

 
Ja chyba też zdecyduje się na zrobienie USG Doppler prywatnie. Podobno w Kielcach w przychodniach mają fatalny sprzęt medyczny. Ma ktoś rozeznanie, gdzie najlepiej udać się na takie badanie? Szukałem prywatnych placówek. Jest sporo i powiem szczerze, że nie mogę znaleźć opinii, które pomogłyby mi wybrać.

Yuri20

Posty: 6

 
Z żylakami jest problem, bo jednak lekarze się mocno obawiają podejmowania jakieś interwencji. W moim przypadku też tak było i dopiero w Ostrowcu po konsultacjach z doktorem Kućmą udało się ustalić sposób leczenia i delikatny zabieg. Więc ewentualnie jak szukasz pod tym kątem pomocy medycznej to warto się z nim skontaktować. Umów się na wizytę telefonicznie czy przez stronę http://www.chirurgia.ostrowiec.org.pl/.

wisła1905

Posty: 9

 
Dlaczego prywatnie skoro USG Doppler tętnic w Kielcach można zrobić na nfz? Moja mama robiła i nie płaciła ani złotówki. Cena takiego badania prywatnie nie jest chyba niska. Tylko mówię, więc bez ataku proszę :)

qwuster

Posty: 10