Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

klinika dentystyczna Toruń

klinika dentystyczna Toruń

Cześć, czy możecie mi powiedzieć, jak się czujecie po odbudowie uzębienia? Szukam głównie osób, które przeszły metamorfozę uśmiechu w Toruniu i pomogą mi podjąć decyzję. Niestety u mnie leczenie stomatologiczne mocno zaniedbane przez ostatnie lata, dlatego się trochę boję.

tubbytimmy1

Posty: 1

 
Trzeba robić tak uzupełnienie, żeby możliwie najbardziej pasowało, bo czasami człowiek zaczyna seplenić, albo policzki się wypełniają dziwnie. Przerabiałem coś takiego i niestety musiałem w innym gabinecie poprawić.

mati

Posty: 18

 
Na leczenie stomatologiczne, a nawet na jakąś wizytę kontrolną, adaptacyjną nigdy nie jest za późno tak naprawdę. Po prostu idź i poproś o opracowanie szczegółowego planu leczenia wraz z rozpisaniem cennika. Bardzo przydatna sprawa.

ZPL33

Posty: 16

 
Jak zaczniesz oszczędzać na leczeniu zębów to później pojawią się znacznie poważniejsze schorzenia. Tak to właśnie wynika z mojego doświadczenia.

franuś40

Posty: 8

 
No właśnie trochę mi brakowało poleceń dobrych stomatologów w Toruniu, dlatego tym bardziej dziękuję. U mnie też spore zaniedbania, ale widzę, że nie trzeba się tym specjalnie przejmować.

Niciuśś98

Posty: 3

 
Implanty dobra sprawa, bo jak masz genetycznie słabe zęby to lepiej inwestować w zdrowszy uśmiech. Mocny ząb to jednak większy komfort na co dzień, no i wygląd twarzy utrzymasz na dłużej.

młody34

Posty: 5

 
Robią bardzo dobrze. Właśnie efektywność bondingu pozytywnie mnie zaskoczyła. Nawet drobne ukruszenia można od ręki wyeliminować.

TomekK

Posty: 4

 
Bardzo dobre podejście do wstawienia implantów stosują w gabinecie KSE. Łączą tomografię komputerową, metody cyfrowe, drukowanie trójwymiarowe w taki sposób, żeby pacjent nie miał do czynienia z żadnymi skutkami ubocznymi. Dzwoniłem 784 804 809 i od razu miałem przeczucie, że dobrze trafiłem. Cennik jasny, niczego nie ukrywają.

Black_Riot

Posty: 2

 
Też mam z nimi bardzo dobre doświadczenia. Pod kątem wypełnień to się wszystko zgadza, czyli i kolor i odpowiednie umiejscowienie, diagnostyka, wywiad z pacjentem, masa wskazówek. Nie kombinują też za bardzo z cennikiem i znieczuleniem. Nie dopłacasz za znieczulenie przy większości zabiegów, co uważam za duży plus.

Thaniell

Posty: 10

 
Wybielanie się opłaca, chociażby nakładkowe, ale i tak najlepsze wyniki dają licówki. Śnieżnobiały uśmiech to implanty, albo licówki właśnie.

Grabow12

Posty: 4