Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

masaz stop slask, szukam

masaz stop slask, szukam

Zapisałem się na masaz stop slask, ale nie wiem czy to była dobra decyzja? Niby ma działać, ale czy to chwyt reklamowy czy naprawdę działa? Czy ktoś był już, chociaż na jednym takim masażu stóp i coś może napisać?

ZaNK3R

Posty: 1

 
Powiem tak ja masaz stop slask bardziej traktowałem, jako ciekawostkę, ale miło się zaskoczyłem. To działa niezmiernie dobrze i teraz, kiedy jest tylko czas to na masaż chodzę.

MBsmoke

Posty: 10

 
Według mnie masaz stop slask działa bardzo dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

alibaba45

Posty: 13

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bowiem to naprawdę niezwykle dobrze działa. Mnie pomogło na mnóstwo dolegliwości, dlatego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

xtigerx

Posty: 6

 
Jestem w szoku, bo masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z którym walczę od lat. Nie sądziłem, że to jest możliwe, bo to przecież tylko stopy, ale okazuje się, że to naprawdę jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

czartoryski56

Posty: 8

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, wobec tego iż mamy specjalistów od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, albowiem mają podejście do każdego swojego pacjenta. Sporo można na tym dla siebie zyskać.

Babuśkaa

Posty: 34

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

codePerformance

Posty: 7

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, ale okazało się, że masaz stop slask działa bardzo dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, ale już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

aisyram

Posty: 20