Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sklep meblowy

sklep meblowy

Szukam ciekawych inspiracji do aranżacji nieruchomości, a zaznaczam, że jestem świeżo po remoncie. Jeszcze nie mam żadnych mebli, tylko materac leży i kuchnia ogarnięta, ale poza tym zero. Jak macie coś ciekawego na oku to chętnie podyskutuję. Dzięki.

HalskiPL

Posty: 1

 
Takie meble mi się bardzo podobają https://www.megismeble.pl/CARLO-sofa-rozkladana-popiel-p16325, a nie są wcale drogie w porównaniu do rozwiązań konkurencji. Minimalistyczna sofa, w ogóle nie szkodzi panelom podłogowym. Jak chcesz to nóżki możesz czymś zabezpieczyć, ale raczej nie ma takiej potrzeby. No i sofa rozkładana i do salonu pasuje i do pokoju dziecięcego. Jak chcesz oszczędzić trochę przestrzeni w domu to warto rozpatrzyć coś takiego.

BobBudowniczy

Posty: 8

 
Meble skórzane to z reguły klasyka, najszybciej takie skompletujesz. Tapicerowane fajnie wypadają w jasnych wnętrzach, masz dużo kolorów do wyboru.

Marioleczka

Posty: 2

 
Grunt to w meblach dopasować tkaninę łatwą do pielęgnacji ekologicznymi środkami, bo jednak tkaniny mają to do siebie, że się niszczą przy zwykłej eksploatacji. Musisz wiedzieć, czy w razie czego projekt nie jest zbyt skomplikowany i naprawisz.

Fanatyk

Posty: 3

 
Czasami jest tak, że masz gotowe kolekcje mebli, ale potrzebujesz jeszcze czegoś dodatkowo i nie można zamówić. Szukaj zatem sklepów z własnymi działami projektowymi. Znacznie, a to znacznie lepiej na tym wyjdziesz.

cinto

Posty: 3

 
Według mnie najlepsze sklepy zapewniają meble do każdego wnętrza, po prostu, a nie tylko do kilku, a resztę musisz jeszcze gdzieś tam dobierać. Mnie to zawsze wkurzało.

Abyss

Posty: 28