Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

przedszkole miasteczko wilanów, polecicie ?

przedszkole miasteczko wilanów, polecicie ?

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć, co myślicie o sportowym przedszkolu miasteczko wilanów? Może, któregoś z was dziecko, uczy się w tym przedszkolu i chciałby podzielić się opinią na ich temat?

versior

Posty: 1

 
Dla mnie najlepszym wyborem jest prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Przedszkoli jest naprawdę mnóstwo, więc można przebierać w tych placówkach. Posprawdzaj które planowane są zajęcia.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Prywatne przedszkole wilanów oferuje dużo interesujących i kreatywnych zajęć. Najlepiej jest wejść na ich stronę internetową i zbadać, co mają do zaoferowania. Wtedy będziesz mogła podjąć decyzje.

TomekK

Posty: 2

 
Ja polecam Ci niezmiernie przedszkole miasteczko wilanów. Tutaj masz ich stronę internetową http://www.karate-kids.pl. Zapisałam tam moją córkę rok temu i jestem niezmiernie zadowolona, że akurat na nich trafiłam. Dziecko niezmiernie uwielbia nauczycielki i chętnie uczestniczy w zajęciach.

karmelbuuu

Posty: 38

 
Wydaje mi się, iż niepubliczne przedszkole wilanów jest najlepszym rozwiązaniem. Jak ja zapisywałam swojego syna do przedszkola to też był problem z wybraniem placówki. Postawiliśmy na prywatne przedszkole sportowe.

mirekp2005

Posty: 2

 
Przedszkole miasteczko wilanów ma niezwykle sporo plusów, jednym z nich jest fakt, że prywatne przedszkole otwarte jest nawet w wakacje.

nemiasty

Posty: 13

 
Na twoim miejscu postawiłabym na prywatne przedszkole wilanów. Popatrzyłam ich oferty i mają niezwykle ciekawe zajęcia dodatkowe. Dzieci mogą się niezwykle dobrze po nich rozwijać.

Jasio234

Posty: 4

 
Na twoim miejscu postawiłabym na prywatne przedszkole wilanów. Popatrzyłam ich oferty i mają bardzo ciekawe zajęcia dodatkowe. Dzieci mogą się bardzo dobrze po nich rozwijać.

xacti

Posty: 2