Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

niepubliczne przedszkole wilanów, znacie ?

niepubliczne przedszkole wilanów, znacie ?

Czy może mi ktoś powiedzieć jakie w rzeczywistości jest przedszkole Wilanów? Zastanawiam się czy posłać tam dziecko.

tveros34

Posty: 1

 
Jak chcesz wybrać niepubliczne przedszkole Wilanów to będzie to jak najbardziej dobry wybór – jest to koszt ok. 1000 zł za cały miesiąc w zależności od tego w jakich godzinach dziecko będzie tam przebywać.

Babuśkaa

Posty: 34

 
W przypadku, gdy któraś z Was szuka pracy jako przedszkolanka to polecam Wam prywatne przedszkole Wilanów. Nie wiem czy jeszcze szukają nowych osób, ale ja odkąd tam pracuje jestem naprawdę niesłychanie zadowolona pod wieloma względami. Godna polecenia jest przede wszystkim atmosfera, jaka panuje każdego dnia pracy.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Zastanawiając się które przedszkole dla swojego dziecka wybrać pożądane byłoby wejść na stronę: http://www.karate-kids.pl i zdecydować się na prywatne przedszkole Wilanów.

beata77

Posty: 12

 
My za pobyt naszego dziecka w prywatnym przedszkolu miasteczko Wilanów płacimy miesięcznie ponad 1000 zł. Jest to oczywiście wraz z pełnym wyżywieniem i według Nas taka cena nie jest zbyt wygórowana.

Noruhe

Posty: 2

 
W przypadku, gdy któraś z Was szuka pracy jako przedszkolanka to polecam Wam prywatne przedszkole Wilanów. Nie wiem czy jeszcze szukają nowych osób, ale ja odkąd tam pracuje jestem naprawdę bardzo zadowolona pod wieloma względami. Godna polecenia jest przede wszystkim atmosfera, która panuje każdego dnia pracy.

Grabow12

Posty: 3

 
Być może zastanawiacie się nad tym czy wybrać prywatne przedszkole Wilanów. Jak dla mnie nie ma nad czym się zastanawiać, bo w tym przedszkolu pracuje doświadczona kadra nauczycielska i co najważniejsze dziecko zawsze wraca z niego zadowolone po całym dniu.

olgierd33

Posty: 10

 
My za pobyt naszego dziecka w prywatnym przedszkolu miasteczko Wilanów płacimy miesięcznie ponad 1000 złotych. Jest to oczywiście wraz z pełnym wyżywieniem i według Nas taka cena nie jest zbyt wygórowana.

Yuri20

Posty: 8

 
Być może zastanawiacie się nad tym czy wybrać prywatne przedszkole Wilanów. Jak dla mnie nie ma nad czym się zastanawiać, bowiem w tym przedszkolu pracuje fachowa kadra nauczycielska i co najważniejsze dziecko zawsze wraca z niego zadowolone po całym dniu.

czes-czes

Posty: 3

 
Jeżeli zastanawiasz się nad tym jakie jest tak naprawdę przedszkole Wilanów to w rzeczywistości raczej nie masz nad czym, albowiem szczerze to chyba jedno z najlepszych przedszkoli o którym kiedykolwiek słyszałam. W dodatku moje dziecko również jest w pełni zadowolone z pozytu w tym miejscu, a jest to chyba najważniejsza kwestia.

Lupusx

Posty: 3