Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

dom z bali parterowy, polecicie ?

dom z bali parterowy, polecicie ?

Chciałbym postawić nowoczesny dom z bala na działce. Chcę w nim mieszkać poprzez cały rok. Komu zlecić takie prace żeby wszystko było wykonane prawidłowy sposób?

PaweL

Posty: 1

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

MisiekKce

Posty: 5

 
Trzeba przejrzeć inne projekty domów z bala, a wtedy prościej będzie coś pod własne żądania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeżeli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o mnóstwo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

wigry00

Posty: 10

 
Mam dom z bali toczonych i jest super. Mieszkamy w nim od roku i nie zamieniłbym go na żaden inny. Tego klimatu nie da się opisać to trzeba po prostu poczuć.

Lupusx

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o wyliczenie kosztów budowy domów z drewna to można to zrobić na stronie https://wondorf.net/pl/log-wooden-house-calculator. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się różne opcje projektu.

miko_poz

Posty: 3

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był bardzo tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, ale i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, ale wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Kitas

Posty: 19