Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

skup odpadów pp, poszukuję!

skup odpadów pp, poszukuję!

Zna ktoś stronę internetową dobrego producenta regranulatu polietylenu LDPE? Czy kupujecie taki towar przez internet?

ignacyy

Posty: 4

 
Ja uważam, że regranulaty HDPE nie można zakupić poprzez internet. Jednak jestem osobą, jaka boi się cokolwiek kupować poprzez neta. Wolę porozmawiać z kimś w cztery oczy o szczegółach towaru.

ambrozy56

Posty: 7

 
Skupów odpadów hdpe bardzo dużo ogłasza się w internecie. Warto zdobyć kontakt do najlepszych i zadzwonić w sprawie przedstawienia oferty lub umówić się na spotkanie w sprawie współpracy.

Sylfa

Posty: 21

 
Cześć. Jeśli chodzi o porządnej jakości regranulaty to pożądane byłoby poszukać tego typu produktu przez internet. Ja kilka dni temu czytałem sporo o jednej firmie i raczej kupie od nich produkt. Mają same pozytywne opinie w internecie. https://www.aseosystem.pl/oferta/kategoria/2-regranulaty-tworzyw-sztucznych.

Wygodniś22

Posty: 18

 
Ja niezwykle dużo razy kupowałem regranulat polietylenu LDPE w dużo firmach, które odszukałem w internecie. Takie przedsiębiorstwa w wielu przypadkach mają rzeczywiście niezłe oferty.

DDominikk

Posty: 31

 
Nie sądziłem, iż tyle już firm-skup odpadów tworzyw sztucznych jest na rynku - bardzo dobrze! Super jakby więcej rzeczy, jakie kupujemy było z odzysku.

raptofil

Posty: 8

 
Ja uważam, iż regranulaty HDPE bez problemu można zakupić w internecie. Pożądane byłoby zawsze sprawdzić tylko, czy dany produkt ma idealne parametry.

Klarka34

Posty: 4

 
Cześć. Jeżeli chodzi o dobrej jakości regranulaty to warto poszukać tego typu produktu poprzez internet. Dzięki opinii poszczególnych firm, można odnaleźć rzeczywiście dobrej jakości towar.

001derma

Posty: 5