Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Dobra firma czyszczenie dachów

Dobra firma czyszczenie dachów

Mech mi się pojawił na dachu, a nie bardzo wiem, jak go zlikwidować. Czy firma czyszcząca mi pomoże?

FiKra

Posty: 27

 
Polecam myjkę wysokociśnieniową, najwyższej klasy. Posprzątasz nią kostkę brukową, elewację, dachy. Wszystko, co chcesz :)

qiuxueluck

Posty: 34

 
U mnie nagle dach zarósł mchem i normalnie czułem się, jakbym żył w jakimś grobowcu. Dopiero po zakupie myjki o poprawkach wentylacyjnych usunąłem ten syf. Drogo kosztowało. Teraz bym wszystko zlecił, jakiejś firmie, dlatego nie zastanawiaj się w twoim przypadku :)

Humerek

Posty: 13

 
Wynajęliśmy tanio budynek, pod działalność gospodarczą z bratem. Najemca stwierdził, że niski koszt wynika ze zniszczeń. I wiecie co zrobiliśmy? Podpisaliśmy wieloletni kontrakt, zatrudniliśmy firmę sprzątającą www.nowulski.pl , a teraz klienci chwalą nas za czystość :) Zrobili porządki i renowację przeprowadzili. Po prostu cud :)

hihiotek

Posty: 27

 
A słyszeliście, że jest już na świecie nanotechnologia umożliwiające tworzenie powierzchni, przeciwstawiających się każdemu rodzajowi zabrudzeń? Fascynująca sprawa. Te firmy sprzątające pewnie zaangażują się niedługo w jej promocję, zamiast usług podstawowych.

himurashinta

Posty: 31

 
Jak długo nie usuwasz zabrudzeń z dachu to pogarszasz standard życia, a do tego żaden sąsiad nie będzie cię szanował :P U mnie na osiedlu na ten punkt ostro zwracają uwagę.

Annnna1

Posty: 34

 
Teraz utrzymanie dachów i elewacji w dobrym stanie, praktycznie przypominającym oryginalny to wyjście w stronę budowania wizerunku.

Aga-lloch

Posty: 21

 
Lepiej zapłacić i mieć problem z głowy niż ryzykować uszkodzenia ciała. Ja i tak dachu sam nie sprzątam, bo mam lęk wysokości. Namiary na dobrego wykonawcę możesz znaleźć w branżowych katalogach www.

aan66a

Posty: 19

 
Moim zdaniem nie tylko zwykły człowiek powinien zadbać o czystość własnego podwórka i domu. Widzicie, co się dzieje teraz w miastach? Jaki syf? Firmy czyszczące to musi być świetny biznes :)

Adam9409

Posty: 32

 
Jak masz syf na dachu to tak zaczniesz się kojarzyć w sąsiedztwie. Nie wiesz jacy są dzisiaj Polacy?

Japoniecek

Posty: 27