Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

dezynfekcja rąk

dezynfekcja rąk

Witam, czy ktoś kojarzy skuteczne żele antybakteryjne do rąk z dozownikiem? Coś co można zamontować w miejscu pracy?

22elzo

Posty: 37

 
Brzydzę się dotykania rzeczy po innych ludziach. Moim zdaniem takie bezdotykowe dozowniki z fajnym mydełkiem powinny stać wszędzie.

Smaczek34

Posty: 24

 
A wiesz ile syfu przenosi się w przestrzeni miejskiej? Samorządy powinny inwestować w dozowniki i informować na nich o skutkach chorób wynikających z braku higieny.

Nanotech

Posty: 29

 
Widziałem w hotelu ostatnio naścienny dozownik firmy MyCleanPoint z fajnym ekranem, na którym były ciekawe wizualizacje. Niezła sprawa, bo szybko czyścisz ręce i nie musisz ich wycierać. Same oszczędności dla firm i zadowolenie ludzi :)

Robosek

Posty: 46

 
Bezdotykowe mycie nawet według przepisów Unii Europejskiej jest najbezpieczniejsze, dlatego takie urządzenie sprawdzi się idealnie, właściwie w każdej działalności.

harry black

Posty: 31

 
Nie musisz inwestować od razu w swój ekspozytor reklamowy z dozownikiem, ale wykorzystać funkcję wynajmu. Sam stwierdzisz, czy się opłaca. Według mnie tak, chociaż opinie są jeszcze podzielone. Polaków trzeba nauczyć dbać o higienę ;)

bezi2

Posty: 36

 
Byłem na targach żywnościowych w Warszawie i widziałem, że większość ludzi korzystała z opcji darmowej dezynfekcji rąk żelem. Widać higiena jest też ważna dla Polaków. Moim zdaniem genialna opcja reklamowa na takich wydarzeniach, a inwestycji dokonasz za śmieszne pieniądze. Do dyspozycji mały i duży format.

OOzon

Posty: 25

 
Fajną ofertę mają w mycleanpoint.pl. Widziałem ich urządzenia niedaleko Stadionu Narodowego. Gadałem z ich przedstawicielem i zainwestowałem w dozownik wersji mini. Ma fajny multimedialny ekranik, łatwość konfiguracji. Pomogli mi z instalacją i myślę, że to strzał w dziesiątkę. Na 100 osób przynajmniej pięćdziesiąt korzysta. Są takie dni, że muszę non stop uzupełniać żel :) A reklama ciągle miga :D

Paqu

Posty: 25

 
Ten dozownik bezdotykowy z żelem antybakteryjnym łączy najlepszy format reklamowy, bo daje przyjemność człowiekowi i jednocześnie zapewnia trafienie z przekazem promocyjnym. Teraz trudno o coś lepszego, szczególnie jak uczestniczysz w imprezach firmowych.

Liseczek23

Posty: 33

 
Dozownik plus pachnący żel do rąk i reklama to majstersztyk marketingowy. Zastosujesz w biurze, na targach, spotkaniach otwartych, konferencjach. Po prostu wszędzie. Mam dwa takie urządzenia w mniejszym i większym formacie. Praktycznie niezniszczalne.

56_@qwer

Posty: 28