Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Tanie Ekoszamba

Tanie Ekoszamba

Poszukuję dobrej firmy, która zajmie się przygotowaniem dla mojego gospodarstwa większego zbiornika na odpady odzwierzęce...Może być to zbiornik z laminatów poliestrowo-szklanych.

Pzdr.

Jomer56

Posty: 19

 
Jestem w miarę zaznajomiony z tematem, bo w zeszłym roku kupowaliśmy przydomową oczyszczalnię ścieków do naszego domku na Mazurach...z dala od miasta, więc sieci ze ściekami nie ma. Polecam firmę http://www.ekoszamba.eu. Szybki i sympatyczny kontakt, sprawny montaż oczyszczalni i fajna cena jak za takie bezobsługowe rozwiązanie.

Warszawiaczke4

Posty: 25

 
Szambo ekologiczne do swojego gospodarstwa rolnego zamówiłem od firmy MARO-Krzeszyce, także ich mogę polecić. Dobry kontakt telefoniczny, udało się wynegocjować rozsądną cenę. Zbiorniki robią z laminatów poliestrowo-szklanych, które gwarantują wysoką wytrzymałość.

Jjajosz12

Posty: 31

 
Wahałem się, czy wybrać ekologiczne szambo, czy oczyszczalnię i w końcu stanęło na to drugie. Są niższe koszty utrzymania, ale nie zawsze. W niektórych sytuacjach, gdy odpadów jest mało, szambo jest lepszą opcją.

lary0071

Posty: 27

 
Fakt, dużo teraz producentów takich zbiorników się pojawiło. Mnie przypadła do gustu oferta od MARO-Krzeszyce. Przede wszystkim podobał mi się kontakt z tą firmą. Konkretni ludzie, którzy znają się na montażu takich obiektów.

Berni1 patryk

Posty: 29

 
A mógłby ktoś napisać jak się korzysta z takiej przydomowej oczyszczalni?

Czy faktycznie o nic za bardzo nie trzeba dbać? Wystarczy przegląd raz na jakiś czas i system sam chodzi?

Peleczek3

Posty: 29

 
Korzystam z ekoszamba i ogólnie to jestem zadowolony. Przede wszystkim, nie mam żadnych awarii, jest to wytrzymałe i szczelne rozwiązanie. Dobrą wiadomością jest pojemność takich szamb, można znaleźć na rynku produkty o kilkunastu tysiącach L pojemności.

artoor

Posty: 16