Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Na już potrzebuję kontaktu do firmy zajmującej się dopasowaniem jak również transportem szamba betonowego na prywatną posesję. Płacę konkretnie, lecz mam nadzieję na optymalne warunki.

Wolę zapytać najpierw osoby doświadczone w temacie, bo pierwszy raz mam do czynienia z ową instalacja, natomiast nie chcę zawieść rodzinki :)

skupicccc24

Posty: 20

 
O stary, znam ten ból!

Szukałem szamba chyba kilka miesięcy. I po znajomych dzwoniłem i z dziwnymi ludźmi (niby super fachowcami) rozmawiałem. W końcu się wkurzyłem, znalazłem http://szambabetonowe.pl (heh, najprostsza nazwa, jak widać bywa najlepsza) i zrobili od ręki, tak jak pragnąłem. Żadnych kłopotów nie robili, jak wypytywałem o szczegóły zlecenia. Nie polecam za to normalnych, miejskich serwisów z ogłoszeniami.

Sami pajace. Daj znać, jak poszedł montaż.

Trafniśw

Posty: 37

 
Najpierw przeanalizuj ile nieczystości naprodukujesz w domu, a potem dobierz szambo. Możesz zdać się na raporty, statystyki, itp. Zawsze trochę zaoszczędzisz. Poza tym szambo to i tak obowiązkowa sprawa. Jeśli pokryjesz wiązanką brudu okolicę, zapłacisz spory mandat, a i urzędasy zaczną się częściej pojawiać. Bez sieci kanalizacyjnej szambo betonowe to jedyne normalne rozwiązanie. Nie oszczędzaj, bo stracisz. Wiem, co mówię.

Pozdrawiam.

Aga-lloch

Posty: 21

 
Wybieraj jedynie firmy po pierwsze z atestami, po drugie z gwarancją, a po trzecie z mnóstwem referencji. U siebie przed montażem naczytałem się strasznie o przeróżnych błędach i późniejszych kłopotach z naprawami.

Emarusia

Posty: 23

 
W całej Polsce działają szamba-betonowe.co.

Widziałem link na wielu forach branżowych, dlatego odbijam przy okazji. Może komuś się przyda. Co do samego szamba betonowego, spoko sprawa, jeśli nie masz innej alternatywy. Ja bym chyba postawił na oczyszczalnię przydomową, chociaż dzisiaj kredyty to nieciekawa sprawa.

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Jak dla mnie opcja jest łatwa.

Nie masz dostępu do kanalizacji, robisz szambo betonowe. Plastiki zostaw w spokoju. W kraju trudno o dobry produkt tej klasy. Masz dostęp do kanalizacji? Szambo nie będzie potrzebne.

QzyN72

Posty: 33

 
Nie ma co pytać.

Wybieraj firmę, co wyskakuje na pierwszych pozycjach u wujka Google. Trochę poklikałem i znalazłem szamba-betonowe.co. Mają wszystko, czego potrzebujesz. Zadzwoń i mów, jak poszło.

Sam jestem zainteresowany.

Frasikk23

Posty: 45