Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

programy do samochodów

programy do samochodów

Chciałbym porozmawiać o zaletach programatorów do samochodów i czy mieliście już z czymś takim doświadczenia? Rozwijam wiedzę w temacie. Może zainwestuję w coś sensownego.

nighthaze

Posty: 1

 
Właśnie coś takiego. A jakie mają warunki gwarancyjne? Technologia testowana? Widzę wstępnie, że prawdopodobnie tak.

TomekK

Posty: 11

 
Teraz programator to podstawa prawidłowego serwisu, więc tego nie przeskoczysz i to nie tylko w branży motoryzacyjnej. Trzeba inwestować i testować często na własną rękę, szczególnie przy prowadzeniu warsztatu.

Kaazz

Posty: 8

 
Programator pod daną markę to masz większe prawdopodobieństwo, że był właściwie przetestowany i to w wielu układach.

Marioleczka

Posty: 8

 
Ostatnio mają wysokie oceny, więc faktycznie coś jest na rzeczy. Zajrzę w wolnej chwili i potwierdzę, czy o to mi chodziło. Generalnie to dziękuję za zainteresowanie tematem.

Pacothelllucia

Posty: 19

 
Testowali na wszystkich typach stacyjnej FBS3 po złączu OBD ten programator https://keymaster.pl/pl/poldiag/ i to wiem na pewno, chyba do 2014 roku testy trwały, więc możesz samodzielnie zweryfikować. Dla mnie to akurat było wystarczające, żeby kupić. Masz odczyt kluczy bez dodatkowych kosztów.

EQP

Posty: 43

 
Mam od nich kilka rozwiązań i przyznam, że to jedna z takich marek, które się wyróżniają merytorycznym wsparciem klienta. Jak się zajmujesz poważnie elektroniką samochodową to polecam. W niektórych zestawach masz wręcz opcję wymiany wiedzy na komunikatorach, pełne wsparcie techniczne.

Lupusx

Posty: 5

 
Recenzowałem akurat ten sprzęt u siebie na kanale niedawno, więc potwierdzam. Wiele osób chwali, w tym branżowych specjalistów. Czołówka branżowa.

Greed

Posty: 12