Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

lista katalogow, gdzie kupić ?

lista katalogow, gdzie kupić ?

Potrzebna mi lista katalogow, które będą najwyższej, jakości bo mam stronę i chce na katalogowaniu zyskać, a nie stracić. Na pewno macie jakieś propozycje dla mnie, bo sam nie wiem gdzie szukać.

Merylker45

Posty: 6

 
Według mnie lista katalogów to mała ilość, ale za to wysoka, jakość. Strony powinny być bardzo wysoko w wyszukiwarce internetowej, bo wtedy nasza strona też na tym zyska. Nie warto patrzeć na koszty z tym związane tylko na to ile można zyskać i jak szybko awansuje nasza strona internetowa.

hamuś45

Posty: 7

 
Spis katalogów trzeba wybrać od firmy, jaka naprawdę ma to, co wartościowe, bo wtedy można będzie na tym zyskać. Inna opcja nie wchodzi w grę, bo potem można za to długo płacić i strona nie zyska na tym nic.

Hihi_WWW

Posty: 38

 
Mam takie multikody i działa wszystko super. Mamy własny wpis na dużo stronach, który jest wyróżniony ramką. Lepiej nie mogłem trafić, dlatego polecam to rozwiązanie.

hmmm87

Posty: 6

 
Znalazłem spis katalogów, który jest według mnie najlepszy. Za niewiele pieniędzy można mieć dostęp do czterdziestu trzech stron i ta lista poprzez cały czas się powiększa, wobec tego można na tym tylko niesłychanie sporo zyskać.

PiSi

Posty: 13

 
Jeśli ktoś chce zyskać na pozycji strony www to przyda mu się lista katalogow, która będzie zawierała tylko wartościowe strony gdzie będą znajdowały się teraz opisy katalogów. Trzeba to dokładnie sprawdzać i wybierać tylko to, co najlepsze.

anex

Posty: 2

 
Znalazłem spis katalogów, który jest według mnie najlepszy. Za niewiele pieniędzy można mieć dostęp do czterdziestu trzech stron i ta lista przez cały czas się powiększa, dlatego można na tym tylko bardzo dużo zyskać.

andrew66

Posty: 10

 
Wybrałem spis katalogów w firmie, jaka rzeczywiście się na tym zna i dzięki temu moja strona sporo na tym zyskała. To, wobec tego iż są to katalogi na stronach, które są w czołówce wyszukiwarki, wobec tego można na tym rzeczywiście wiele zyskać.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Kupiłem multikody ze strony https://www.katalogi.computerbest.pl i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Oni mają najlepsze strony z najlepszymi wynikami wyszukiwania.

Krasny

Posty: 17

 
Wybrałem spis katalogów w firmie, która naprawdę się na tym zna i dzięki temu moja strona wiele na tym zyskała. To, dlatego że są to katalogi na stronach, które są w czołówce wyszukiwarki, dlatego można na tym naprawdę dużo zyskać.

okrzemek

Posty: 5