Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Program do rejestracji czasu pracy

Program do rejestracji czasu pracy

Hejka.

Zaproponowano mi niedawno program do rejestracji czasu pracy. Ile za taki program musiałbym zapłacić i czy to rozwiązanie warte zachodu?
Tylko szczerze.

korasek

Posty: 8

 
Zawsze dziwiłem się, że jakieś firmy posiadają program do rozliczania delegacji.

Dopiero, gdy miałem kilkudziesięciu pracowników jeżdżących po klientach w całym kraju i za granicą zrozumiałem, że i u mnie nie obejdzie się bez takiego oprogramowania. Wasze porady pomogły mi wybrać chyba najlepszy system, wiec jestem bardzo wdzięczny za wypowiedzi :)

Seb345

Posty: 21

 
Niedawno zacząłem wykorzystywać program do tworzenia harmonogramów pracy, który zaoferowała mi firma http://www.technology.poznan.pl.

Spodobała mi się ich propozycja, bowiem zwykle była „skrojona na miarę” czyli dostosowana do moich indywidualnych potrzeb. Koszt wdrożenia programu wcale nie był przesadnie wysoki.

sig666

Posty: 35

 
Z perspektywy mojego przedsiębiorstwa, w którym wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie bardzo przydatny jest program do planowania czasu pracy. Mogę ustalić cele, w nagłych wypadkach zwiększyć ilość pracowników dostępnych w firmie na jednej zmianie.

Naprawdę takie możliwości pozwalają przedsiębiorcy być zdecydowanie bardziej elastycznym na nieprzewidziane sytuacje.

miclon

Posty: 21

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić Wam program do tworzenia harmonogramów pracy. Jego przydatność stoi na bardzo wysokim poziomie, czego nie da się ukryć. Harmonogram pracy to dla mnie obecnie priorytetowa sprawa i od niego zaczynam każdy tydzień :)

Bryzyt1

Posty: 20

 
Moja firma wielokrotnie wysyła pracowników w podróże służbowe. Niedawno trafiłem na program do rozliczania delegacji, który miałby rzekomo mocno ułatwić mi tą czynność.

Póki co daję radę sam rozliczać delegacje, niemniej jednak wygląda na to, iż wkrótce może mi brakować na to czasu.

miclon

Posty: 22

 
Znajomy przedsiębiorca niedawno na własnym przykładzie zaprezentował mi szanse systemu e-deklaracje. Byłem zachwycony, albowiem program rozwiązałby wiele problemów, z którymi pod względem logistycznym zmagają się na co dzień moi pracownicy. Póki co zastanawiam się nad wyborem firmy.

Ron

Posty: 17

 
Znajomy przedsiębiorca niedawno na własnym przykładzie zaprezentował mi możliwości systemu e-deklaracje. Byłem zachwycony, bo program rozwiązałby wiele kłopotów, z którymi pod względem logistycznym zmagają się na co dzień moi pracownicy. Póki co zastanawiam się nad wyborem firmy.

Snaco

Posty: 24