Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

System do ewidencji czasu pracy

System do ewidencji czasu pracy

Cześć. Czy waszym zdaniem system do ewidencji czasu pracy w przypadku przedsiębiorstwa, które zatrudnia nie więcej niż 200 pracowników, jest potrzebny?

czerwiński

Posty: 9

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

roudee

Posty: 30

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Choćby zatem, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś przypadku przedstawić odpowiednie dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

MBsmoke

Posty: 16

 
W naszym przypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, które miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

EpIon7

Posty: 19

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

Wygodniś22

Posty: 9

 
Zakładom, które zamierzają kupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego niezmiernie zadowoleni.

alibaba45

Posty: 15

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Przede wszystkim wówczas, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

SkinNer7

Posty: 24