Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

instruktor samoobrony, poszukuję !

instruktor samoobrony, poszukuję !

Znacie jakiegoś instruktora samoobrony, który organizuje indywidualne zajęcia? Byłoby dobrze gdyby posiadał uprawnienia czy jakieś certyfikaty, jakie potwierdzają jego umiejętności.

Nagórę44

Posty: 2

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, natomiast stosownie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

FalaSmiechu

Posty: 5

 
Jest dużo kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to rzeczywiście niezmiernie dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, wobec tego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są uciążliwe, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Nikuś23

Posty: 3

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

56_@qwer

Posty: 5

 
Jeżeli instruktor rzeczywiście się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest prosto łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wówczas my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeżeli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Pipek56

Posty: 8

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

gregcie@

Posty: 8

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

miko_poz

Posty: 4