Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kto do mnie dzwonił, jaki serwis ?

kto do mnie dzwonił, jaki serwis ?

Jak ustrzec się przed odbieraniem nieznanego numery z UK? Wiem, że są one tak sprytnie wyświetlane, że można się pomylić myśląc, że to ktoś z Polski dzwoni.

qwed

Posty: 2

 
Bez kłopotów można odnaleźć sporo serwisów, jakie nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, jakie nas interesują. Jeżeli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Zdzichu 

Posty: 5

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, iż to wcale nie jest takie proste. Czeka się na ważny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

pawel253

Posty: 4

 
Jeśli chcecie zbadać numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani niezmiernie dobrze, zatem ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania faktycznie mnóstwo informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

Jojojo4

Posty: 8

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeżeli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wówczas czy to ktoś niebezpieczny.

rysiek34

Posty: 6

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, wobec tego dobrze, iż jest miejsce, jakie pozwala nam na znalezienie takich ludzi. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Satis00

Posty: 13

 
Niestety, ale oszustów jest niezmiernie wiele. Mój znajomy odebrał, ale nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił znów. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy pln. W sądzie nie da się wygrać, albowiem to firma, jaka jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, iż ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

zenio30

Posty: 8

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

grudzin56

Posty: 4

 
U mnie działa to tak, że jeśli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wtedy czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się różne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

56_@qwer

Posty: 2