Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

jakość powietrza a bieganie, gdzie znajdę ?

jakość powietrza a bieganie, gdzie znajdę ?

Dzień dobry, ostatnio zacząłem wiele biegać. Chciałbym się dowiedzieć, czy dobre tętno ma wpływ na bieganie? Jak sprawdzić tętno maksymalne i tętno spoczynkowe?

MBsmoke

Posty: 1

 
Porządne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, wobec tego należałoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niesłychanie sporo informacji na ten temat, więc należałoby sobie przeczytać.

pawel253

Posty: 4

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Gość-007

Posty: 7

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

mikesmith0103

Posty: 3

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

pawel253

Posty: 10

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

neoneo00

Posty: 4

 
Powiem Ci, iż kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz odnaleźć najważniejsze informację, a także sięgnąć z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

zakk87

Posty: 17

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wówczas trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

batmann

Posty: 3

 
Powiem Ci, że należałoby sobie zbadać idealne tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Marioleczka

Posty: 4