Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sesja noworodkowa szczecin, kogo polecicie ?

sesja noworodkowa szczecin, kogo polecicie ?

Wpadliśmy na pomysł, aby zamówić sesję rodzinną w Szczecinie, natomiast nie wiem, kto ma najlepsze oferty w mieście?

Boberek

Posty: 1

 
Mnie się zawsze podobały sesje ciążowe w Szczecinie, natomiast na nieszczęście ciąże przeszłam bardzo ciężko i nie było nawet, kiedy takich super fotografii zrobić. Może za drugim razem będzie już o dużo lepiej i wtedy na pewno od razu wybiorę się do doświadczonego fotografa.

Marioleczka

Posty: 4

 
U nas była robiona sesja roczkowa w Szczecinie i jesteśmy niesłychanie zadowoleni. Maluch dał radę i wszystko przebiegło tak jak trzeba. Pani miała właściwe podejście do dzieci, a to jest faktycznie niesłychanie ważne w tym zawodzie. Tylko wówczas wykona się takie ujęcia, z jakich każdy będzie zadowolony. Polecam postawić na profesjonalizm.

Marioleczka

Posty: 5

 
Zobaczcie sobie, które sesje ciążowe w Szczecinie wykonuje fotograf ze strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe. Mnie się to niezmiernie podoba i chyba się na tą ofertę zdecyduje.

laluśka

Posty: 5

 
Mnie się zawsze podobały takie oryginalne sesje, niemniej jednak nie było mi dane na taką się zgłosić, a szkoda, albowiem na pewno byłaby to dla nas niezmiernie ciekawa i wyjątkowa pamiątka.

dobryrd

Posty: 3

 
Fotografów od sesji dla rodzin jest bardzo dużo. Tylko, że nie każdy zna się na tym, co ma robić. Nie wystarczy tylko mieć aparat i robić zdjęcia. Ktoś może robić super zdjęcia ślubne, ale już noworodkowe nie wyjdą mu najlepiej. To, dlatego trzeba będzie zgłosić się do kogoś, kto naprawdę ma to, czego szukamy dla siebie.

włodek

Posty: 5

 
W domu nigdy się takich zdjęć nie zrobi. Nie ma na to żadnych szans, bo trzeba wiedzieć jak się ustawić i trzeba jeszcze mieć bardzo dobrej klasy sprzęt, a to wszystko kosztuje. Lepiej jest zapłacić fotografowi i niech zrobi jakieś bardzo oryginalne zdjęcia dla nas.

mikesmith0103

Posty: 3

 
Lubię zdjęcia i to wszystkie, dlatego gdybym tylko miała okazję to na pewno zapisałabym się na taką oryginalna sesję. Na razie niestety nie ma na to zbyt wiele czasu.

TomekK

Posty: 2

 
My mamy super zdjęcia naszego malucha, ale znajomi chcieli zaoszczędzić pieniądze i mają po prostu zwykłą sesję w studiu. Mnie się osobiście to nie podoba i wolę mieć coś lepszego.

Edukacjon

Posty: 7