Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Brenna, gdzie warto ?

Brenna, gdzie warto ?

Interesuje mnie Wisła, albowiem to miasto Adama Małysza, natomiast nie wiem, co tam poza nim ciekawego może się znajdować?

123321

Posty: 1

 
Dla miłośników Skoczni Małysza polecam stronę https://kochambeskidy.pl/beskidzkie-atrakcje-skocznia-im-adama-malysza-w-wisle-malince/, bo można tutaj zobaczyć bardzo interesujące zdjęcia. Przekonacie się, że jest to miejsce naprawdę bardzo wyjątkowe i niepowtarzalne.

Klara323

Posty: 2

 
Mnie się podoba Bielsko-Biała i chętnie się tam wybieram. Mam blisko do wielu atrakcji w Beskidzie, dlatego polecam tam pojechać. Przekonacie się, że nawet miasta w Beskidzie mają coś interesującego do zaoferowania i będziecie chcieli tam często wracać.

y-oo221

Posty: 9

 
Atrakcji to nam nie braknie w tym regionie. Znajdzie się coś dla dzieci jak i dla dorosłych. Na pewno Wisła Malinka to miejsce, które pożądane byłoby pokazać swoim dzieciom.

TomekK

Posty: 4

 
Polecam Kotarz, bo naprawdę jest pięknie. Lubię Beskid, bo zawsze mnie zaskakuje czymś wyjątkowym, dlatego polecam Wam abyście tam pojechali to sprawdzić.

Marioleczka

Posty: 5

 
Lubię zdobywać różne informacje o Beskidzie nawet, jeżeli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można choćby pooglądać sobie zdjęcia, które są szczególne.

Hoteowo24h

Posty: 18