Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sesja lifestyle nad morzem, oferta

sesja lifestyle nad morzem, oferta

Interesuje mnie sesja lifestyle nad morzem z dziećmi. Byłoby dobrze gdyby fotograf miał upatrzone miejsca i wiedział jak zrobić fotografie, z jakich będziemy niezmiernie zadowoleni.

wer5555

Posty: 1

 
Uwielbiam morze, dlatego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, ale jeśli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, która takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im więcej takich oryginalnych zdjęć mamy tym lepiej.

marek

Posty: 12

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

Tomcio

Posty: 8

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Odnalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bowiem wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

Morchepl

Posty: 6

 
Uwielbiam morze, dlatego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, natomiast jeśli tylko będzie okazja to uprzednio skontaktuje się z osobą, która takie fotografie robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wówczas pojedziemy z rodziną. Im więcej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

matek562

Posty: 9

 
Osoby, które chcą zrobić sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę odszukać tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która niezmiernie dobrze zna się na robieniu fotografii.

Marioleczka

Posty: 11

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

tigra32

Posty: 9