Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sukienki boho, polecicie butik ?

sukienki boho, polecicie butik ?

Ostatnio zakupiłam sukienkę bez ramion przez Internet i niestety okazało się, że jest ona na mnie za mała. Czy mogę ją w jakiś sposób zwrócić czy raczej nie?

@_werty

Posty: 1

 
Jeśli któraś z Was kupuje sukienki koronkowe to na pewno należałoby zwracać uwagę na ich jakość, bo koronki często mogą się psuć i niezmiernie nieładnie wyglądać.

giena1977a

Posty: 15

 
Chcąc zakupić dla siebie sukienkę na pewno należałoby odwiedzić jakiś butik z sukienkami w własnej okolicy. Wraz z biegiem czasu mocno zyskują one na popularności.

Klarka34

Posty: 2

 
Jeżeli zależy Ci na jakimś butiku to zdecydowanie lepiej jest poszukać go dłużej, a dobrze trafić. Idąc do pierwszego lepszego niestety wzrasta możliwość na to, że nie będziesz zadowolona z zakupów. Chyba najlepiej jest popytać znajomych, który butik polecają.

Grabow12

Posty: 2

 
W przypadku, gdy ktoś z Was nie wie na jakie ubrania się zdecydować to szczerze mogę polecić odzież boho butik, bo da się znaleźć ją w bardzo atrakcyjnych cenach co oczywiście jest dla nas niezwykle ważne.

labuh

Posty: 4

 
Najczęściej wszystkie butiki Internetowe dają klientom możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Jednak musisz liczyć się z tym, że będzie to na Twój koszt i nikt raczej nie zwróci Ci pieniędzy za wysyłkę – nawet, jeśli chodzi o to, że zakupiona sukienka jest za mała.

skupicccc24

Posty: 19

 
Ostatnio kupiłam sobie sukienkę bez ramion i muszę przyznać, że przy okazji znalazłam skuteczny sposób na jej zakrycie – wystarczy tylko założyć na siebie dobrze dopasowaną marynarkę i nie będzie widoczna.

labuh

Posty: 2

 
Najczęściej wszystkie butiki Internetowe dają klientom możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Jednakże musisz liczyć się z tym, iż będzie to na Twój koszt i nikt raczej nie zwróci Ci pieniędzy za wysyłkę – nawet, jeżeli chodzi o to, iż nabyta sukienka jest za mała.

Marioleczka

Posty: 3

 
W mojej opinii jednym z lepszych butików w Internecie jest ten: https://sissi-boutique.pl. Kupowałam w nim ubrania nie raz i nigdy nie miałam problemów.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Ja osobiście już od dłuższego czasu kupuje swoje ubrania w butiku Internetowym i w zasadzie nigdy nie zostałam oszukana. Oczywiście obawiałam się tego za pierwszym razem, ale transakcja przebiegła pomyślnie i w zasadzie tak pozostało do dnia dzisiejszego.

pawel253

Posty: 15