Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

lampy led do growbox, sklep ?

lampy led do growbox, sklep ?

Jeśli jest ktoś, kto uprawia rośliny w domu. Nie chodzi jedynie o konopie i ma sprawdzoną szafę uprawową to prosiłbym o kontakt. Chce się więcej o tym dowiedzieć.

Quwejt

Posty: 1

 
Trzeba sprawdzać ile lampa do growbox ma mocy, natomiast również ile daje kalwinów, bo wtedy wiemy czy te rośliny, jakie chcemy hodować na pewno wyrosną. Nie po to się kupuje takie urządzenie żeby nie wykorzystać jego parametrów.

PucH2

Posty: 18

 
Kupowałem namiot uprawowy w zestawie w sklepie https://flo-grow.eu i jestem bardzo zadowolony. To sklep, który oferuje najlepsze rozwiązania w bardzo przystępnych cenach. Sprawdźcie sobie to sami.

Black_Riot

Posty: 4

 
Bardzo, ale to bardzo ważne jest oświetlenie led grow i nie można o tym zapominać. Nie jest może najtańsze, ale jeśli światło nie jest odpowiednie to konopie czy jakiekolwiek inne rośliny nie będą chciały rosnąć, a nie chcemy tego? Warto, zatem bardzo dokładnie czytać wszystkie parametry związane z oświetleniem, które zamawiamy.

ZetMichał

Posty: 2

 
Mam kilka takich zestawów growbox, jakie są niezwykle praktyczne w użyciu. Nie ma żadnych kłopotów z obsługa. Wszystko jest jasne i oczywiste, zatem można spodziewać się niezwykle porządnych efektów z upraw.

matek562

Posty: 6

 
Wybór różnych lamp jest bardzo duży. W tym przypadku stawia się na bardzo dobrej klasy oświetlenie. Na tym się nie oszczędza. Jeśli rośliny mają rosnąć to trzeba na to wydać pieniądze inaczej nie będziemy mieć z tego żadnych pozytywnych efektów.

Teraru

Posty: 2

 
Znajomy ma wiele takich namiotów uprawowych led i jest bardzo zadowolony. Niestety nie powiem Wam skąd ma te namioty, bo się tym nie interesowałem.

zoobbaa5

Posty: 9

 
Korzystałem z lampy led do growbox chyba firmy Citizen i ich mogą Wam polecić. Lampa jest niezmiernie istotna. Jeżeli będzie źle dobrana to nic nam nie urośnie. Należałoby, dlatego dostosować liczba oraz rodzaj światła do tego, jakie rośliny mają być w środku, a wtedy będzie dobrze.

czasna23

Posty: 8